La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2205 Culés

konto usunięte

15

Christensen póki co każdy mecz ma niemal perfekcyjny. Nie kojarzę od niego ani jednego błędu a grał i z Bayernem i z Sociedad. Fajnie się czasami podłącza środkiem robiąc różnicę z przodu.

0

@Emhyr Z Viktorią przy tym spalonym.

4

@Emhyr Bardzo dobry obrońca

9

@Emhyr Świetny transfer za darmo.

3

@Emhyr Ogółem, to można powiedzieć, że w końcu mamy topowego stopera, a nie gościa z potencjałem na TOP lub dobrego/bardzo dobrego (Pique).

5

@Emhyr powiem szczerze, że o niego byłem spokojny. Świetny stoper, tylko nie jest medialny i dlatego się o nim nigdy nie mówiło.
Bardziej mnie cieszy postawa takiego Garcii, Balde czy nawet Alonso.
Natomiast więcej się spodziewałem po Kessim i więcej od niego oczekiwałem, narazie poza jednym meczem to mnie nie przekonał w ogóle.

3

@Emhyr A tak szydzono z niego, że słaby.

konto usunięte

1

@KlonaZepan Szydzili tylko ci co widzieli jeden mecz z Realem i nic więcej. Jak mówiłem jakoś w czerwcu że w kadrze świetne mecze gra to mnie wyśmiali i mówili że kadra nie ma znaczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?