La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

1

kolejne wejścia Antoina w 61 minucie to jest plucie w twarz Barcelonie

1

@budel17 Dlaczego? Tak samo Barca z Coutinho robila

konto usunięte

0

@Medium Nie robiła.

0

@Medium co z Coutinho robiła?

1

@tbas Wypożyczała i nie wpuszczała na boisko żeby za określoną liczbę meczów nie płacić bonusów Liverpoolowi

konto usunięte

0

@Medium Trudno wpuścić na boisko zawodnika, który jest wypożyczony do innego klubu.

0

@Medium Myślę, że z Cou chodzi bardziej o to, że był plackiem - nikt go wtedy nie chciał więc go wypożyczaliśmy zeby chociaż trochę z pensji zejść

1

@budel17 @Medium @tristan87 Ale na przykład z Demirem robiła

0

@marcin62 przeczytaj swój post z podmieninymm nazwiskiem Cou na Griezz.
Mnie wcale nie dziwi że go tam nie chcą, ktoś ma jeszcze wątpliwosci po oglądaniu go dwa sezony w koszulce Barcy?

0

@Medium wypożyczała bo był beznadziejny a nie grał przez kontuzje i formę. Do usranej śmierci ta miernotę będzie bronić. Zresztą w każdym klubie udowadnia jak to wielki piłkarz za 180 baniek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?