- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1390 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1390 Culés
0
Panowie szybkie pytanie ponieważ mam ofertę przedłużenia umowy z nka ( 3 umowa) ile płacicie ze abonamet ? ( posiadam full pakiet sportowy) płaciłem 116 zł, podczas rozmowy powiedziałem że zamierzam zrezygnować z umowy z powodu utraty dostępu do wydarzeń sportowych, po dłuższej rozmowie zaproponowali mi identyczny pakiet plus viaplay za 120 zł czyli tylko 4 zł więcej niż płace teraz ( viaplay od nowego roku ponad 50zl) opłaca się ? Myślicie, że można coś ugrać jeszcze ?
0
@VeB 1899 weź zwykły pakiet sportowy za 50 zł chyba jest. No chyba że zależy ci na normalniej tv. Ja teraz mam co miesiąc 160 zł i prawdę powiedziawszy prawie w ogóle tv nie oglądam, więc czekam tylko koniec umowy jeszcze 3 m/ce i biorę tylko sam sport.
0
@VeB 1899 Ja mam C+ nastawiony na streaming czyli mam dekoder z mniejszą ilością kanałów, utrzymane głównie kanały sportowe ale za to dostęp do platformy C+ Online, Netflixa i HBO Max.
Do tego na stronie C+ Online mam szerszy dostęp do oferty czyli to czego brakuje na dekoderze, dzięki temu płacę 100 zł + mógłbym za 19 zł mógłbym wykupić Viaplaya ale sram na ten syf.
0
@VeB 1899 też nie dawno przedłużyłem umowę z c+. Właściwie na tych samych warunkach, dołożyli jakiś tylko pakiet BBC on line czy coś takiego. A tak mam wszytskie nazwijmy to normalne kanały, paczkę c+, HBO z HBO max i eleveny za 69 zł. Do tego rzecz jasna dostęp do c+online. Plus dodatkowo jak jest sezon LM to dobieram te Polsatu premium za 30 zł za dwa miesiące.
0
@Bobo25 masz w pakiecie hbo i viaplay za 69 zł ?
0
@VeB 1899 HBO tak, viaplay nie.