La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Jedni słusznie zauważają wyższość Messiego. Inni zarzucają podwójne standardy. Że jakby CR strzelił to...

Nie ma to wszystko znaczenia. Gdyby strzelili obaj to i tak Messi jest lepszy. Gdyby CR strzelił hat-trick Hiszpanom , A Messi nie strzelił. To i tak Messi jest lepszy!
To nie jest żadne umniejszanie nikomu kiedy stwierdza się fakt.
Trzeba się cieszyć ostatnimi sezonami najlepszego gracza w historii. A ten drugi niech sobie strzela, czy nie strzela. Macha łapami albo nie macha. Skacze albo nie skacze. A pies go.....

4

@PatrykBarca Mecz to nie tylko gole, ale to co się robi przez 90 minut dla zespołu. Pod tym względem wkład CR7 w mecze był zawsze znacznie mniejszy niż Leo. Podobnie jak innych zawodników, bo oni mają umiejętności w pewnych zakresach. Np. de Bruyne super rozgrywa, ale znacznie rzadziej wykańcza czy drybluje. CR7 wykańcza, ale nie pociąga za sznurki w rozegraniu i słabo drybluje od lat. Choć np. widać, że jest bardzo dobry taktycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?