La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

21

Porównując Hiszpanię i Argentynę, to na dziś drużyna Leo jest na wyższym poziomie pod każdym względem. Znacznie lepiej się ich ogląda.

0

@Pilka_jest_okragla Hiszpanii brakuje skrzydłowych/napastników, reszta to absolutny TOP, no może poza bramkarzem. Gdyby taki Fati nagle w październiku odpalił to zupełnie inaczej będziemy patrzeć na szanse Hiszpanii. Tam trochę nie ma obecnie kto strzelać, od czasu meczu na MŚ z Paragwajem w 2010 roku i bramki Villi, to słabo to wygląda jeżeli chodzi o lidera ataku, a minęło już przeszło 12 lat...Euro 2012 czy nawet Euro 2020 (21) jakoś im wyszły na kolektywie, ale ciężko bez klasowego zawodnika w ataku coś ugrać więcej...mają oczywiście tam piłkarzy świetnie wyszkolonych technicznie i inteligentnych, ale nie ma nikogo kto by sprawiał takie "wow" ze swoją szybkością albo dryblingiem albo strzałem z dystansu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?