La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1144 Culés

12

Nie moge teraz z tego gloryfikowania Holandii w studiu.
Holandia grała ślamazarnie, wolno i bez żadnych konkretów, nie mają żadnej porządnej 9.
Dwa razy zagrali najprostszą klepke z orlika i strzelili dwa gole a oni robią z nich turbokozaków xD

konto usunięte

4

@don'T.R.I.P.e Za to Polandia grała piękny futbol ale przegrała przez przypadek

0

@Emhyr Polacy by wygrali tylko że przeciwnik był za dobry, a niech to.

1

@don'T.R.I.P.e Boli jeszcze bardziej bo my graliśmy 10 razy gorzej :(

konto usunięte

1

@don'T.R.I.P.e To tak jak Siurkacz na szlemach wygrałby jakby przeciwnika nie było po drugiej stronie siatki.

0

@adi7adi8Właśnie o to chodzi, zamiast powiedzieć o tym co nie funkcjonuje i że gramy dziadowsko a trener ustalił taktyke beznadziejną to oni nagle mówią że w sumie to my nie jestesmy tacy dobrzy a Holandia to jest poziom światowy xD

1

@don'T.R.I.P.e Gra z orlika to u nas była XD.

1

@Adran360 U nas to była kartoflana 8 liga mistrzów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?