- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
168 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
#Tiki-takaJeśli Vanderson chce trafić do Barcelony, będzie musiał podobnie jak Raphinha odrzucić dużo lepsze oferty od klubów z Premier League. [Sport]
0
oby trafił solidny obrońca
2
@Kos111 mówisz?
1
To że Barcelona się nim interesuje nie dziwi - pytanie brzmi w którym roku planuje go wykupić bo sprowadzony w styczniu do Europy zawodnik może osiągnąć cenę Tchouameniego latem. Barcelona może oszczędzić na pensji jeśli zawodnik pójdzie na rękę, ale Monaco osiągnie cenę jaką sobie wymyśli mając zakontraktowanego obrońcę do 2027 roku.
Pytanie jeszcze o priorytety - jeśli Busi postanowi odejść, a wiele na to wskazuje to nie wiem skąd Barcelona weźmie pieniądze jak klub będzie musiał wypłacić kilkadziesiąt milionów zaległych pensji i kolejne kilkadziesiąt milionów wydać na następcę.