La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

konto usunięte

0

Do Komisji Europejskiej trafił wniosek o zarejestrowanie nowej unijnej inicjatywy obywatelskiej, której celem jest zlikwidowanie w Unii Europejskiej hodowli zwierząt do celów służących człowiekowi – przekazał „Nasz Dziennik”. Według gazety pierwszym krokiem miałoby być wyeliminowanie uboju zwierząt.

Idzie nowy lepszy świat

0

@Peszko07 idzie nowy gorszy świat bez mięska, lipa troche

0

@Peszko07 Będziemy robaki jeść. Już nam ich ta ekologia wyszła bokiem z surowcami. Unia sama się zaoruje, za dobrze nam się w Europie żyło w porównaniu do reszty świata.

0

@Peszko07 a może zlikwidujemy unie europejską?

0

@Peszko07 Proszę mi zostawić mięso w spokoju. Swoją drogą w jakim innym celu hoduje się zwierzęta niż do celów służących człowiekowi?

1

@Peszko07 Trza się schaboszczaków i steków nażreć na zapas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?