La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

3

Finał Ligi Mistrzów poza Europą? To możliwe -
Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) i Europejskie Stowarzyszenie Klubów (ECA) poważnie myślą o tym, aby w najbliższych latach finał Ligi Mistrzów zorganizować w USA.

Jak wyjaśnia hiszpańska gazeta "AS", za finałem w Stanach Zjednoczonych opowiada się podobno kilku urzędników UEFA i szefowie klubów z wielu czołowych europejskich rozgrywek, m.in. Paris Saint-Germain.

Konkretna propozycja zagranicznego finału Ligi Mistrzów ma być omawiana w przyszłym tygodniu na kongresie ECA w Stambule.

@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Pawel13sz

konto usunięte

13

@Kondziubarca Mafia UEFA znow sprzedaje futbol hehe

8

@Kondziubarca Oby to nie przeszło. Wszyscy tam już powariowali.

konto usunięte

3

@Kondziubarca Na księżycu niech zagrają.

3

@Kondziubarca Romantyczna UEFA, obrońcy futbolowych wartości.

4

@Kondziubarca Ach ten romantyzm futbolu.

4

@Kondziubarca Pamiętajcie Superliga zła, UEFA cacy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?