La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

7

Ostatni raz wszedłem na La Ramble podczas meczu. Poziom komentarzy żałosny, praktycznie zero merytorycznych uwag do meczu. Większość z Was to chorągiewki zaniżające jakość tego, ogólnie, ciekawego forum.
Co do meczu. Pierwsza połowa rewelacyjna. Karny dla mnie na 80%, sam bym go podyktował. Szkoda zmarnowanych sytuacji. Lewy miał jedną setkę, Pedri dwie. Zdarza się, nie ma piłkarza, który wykorzystuje wszystko. Jako drużyna Barca prezentowała się na światowym poziomie, bardzo fajne wyjścia do kontr, trochę w stylu Realu Mourinho.
Druga połowa, to jednak wyższość Bayernu, zwłaszcza w aspektach przygotowania fizycznego oraz dzięki Goreztce, który wczoraj doświadczeniem i siłą zdobył środek.
Póki co, najlepszy mecz w tym sezonie.
Drużyna bardzo fajnie się rozkręca i może powalczyć o tytuły.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?