La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 775 Culés

6

Bayern-Barca? Dziwny był to mecz. Barca do przerwy mogła prowadzić, nawet 2-0. Gol dla Bayernu na 1-0 zgasił światło. Pierwszy gol moim zdaniem to wina 50% 50% bramkarz i Marcos Alonso. Marek powinien bardziej zdecydowanie wyjść do tej piłki. Wyobraziłem sobie Courtois w takiej sytuacji i Belg skasował, by to dośrodkowanie. Jednak możecie mieć mocny niedosyt, bo pierwsza połowa była naprawdę dobra z waszej perspektywy. Teraz tak naprawdę dwumecz o życie z Interem po przerwie na reprezentację.

2

@AmigoBlancos
gra Barcelona do przerwy bardzo dobra, mogło być nawet 0-3 2 razy Lewy i raz Pedri

+ skandaliczny brak odgwizdania karnego

po przerwie też była mega setka Pedriego i słupek

niby tak, ale po pierwsze obstawiam że z Interem zgarniemy od 4-6 punktów w tym dwumeczu, bo jesteśmy zespołem lepszym po prostu, po drugie to dopiero druga kolejka i tak ułożył się terminarz, Bayern ma teraz 2 łatwe mecze, ale potem jedzie na Camp Nou i ostatnia kolejka z Inter co prawda u siebie

niby wiele się może zdarzyć ale ja mimo wszystko obstawiam awans Bayern i Barcelona, obyśmy tylko wygrali z nimi na Camp Nou aby nawet wychodząc z drugiego miejsca też wynikiem pokazali moc

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?