La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

0

Krótkie podsumowanko są plusy ujemne i plusy dodatnie tego spotkania.
Plusy Dodatnie to pierwsze 30 minut i tak sobie myslę, że Xavi właśnie miał taki plan siadamy grubo na Baja i ciśniemy. I faktycznie były 4-5 sytuacji po których powinno być w zasadzie po meczu. Tak się nie stało.
Plusy ujemne zabrakło sił to raz a dwa dostajemy dzwona drugiego dzwona i głowy w dół. W LM nie będziemy klepać jak w Lidze Hiszpańskiej. Rewanż na CN wygramy. Jedziemy dalej.

konto usunięte

1

@fart zasuwali jak dzikusy w pressingu, powinny wpaść z tego 3 bramki w pierwszej połowie. Nic dziwnego, że po 2 ciosach nie tryskali z radości. Szkoda, bo zostawili serducho na boisku. Ale gra daje nadzieje, bo zanim straciliśmy bramki, byliśmy zespołem lepszym, na trudnym terenie. Czasami tak się dzieje, że trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia... :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?