- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1506 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1506 Culés
1
We wczorajszym meczu, wszyscy zawiedli. Grbic także, bo nawet nie sprobowal Poręby a zwłaszcza Kłosa który na bloku jest mistrzem. To mnie bardzo rozczarowało. Przyjęcie to była kpina, zator do zmiany (podobno grał z kontuzja). Popiwczak pozdrawia, nawet nie dał mu szansy, a widać było że zator gra źle. Reszta przyjmujących także mizeria, potem brak dokładnego dogrania do Janusza no i czytanie gry przez Włochów, a jak już było dokładne dogranie to Janusz tak jak z Brazylia nie dojechał psychicznie i była masa niedokładności. W ataku błędy i w zagrywce też błędy. Przegraliśmy to na własne życzenie. Oczywiście włosi mieli dzień konia no ale litości. Musiał nam się trafić akurat na nich ten słabszy mecz. Grając naszą siatkówkę, włosi zostaliby zmiecieni z planszy. Ale cóż, doceniamy to srebro oczywiście. No i jeszcze jedno, przeciwnicy Leona, teraz powinniście zrozumieć do qrfy że taki gość jak Wilfredo to gamechanger podobnie jak Kubiak. Brakowało ich zdecydowanie. Śmiem twierdzic że z nimi byśmy to wygrali bo psychika leżała. Niestety nie mamy gościa od mentalu
1
@VegetaPolska chłopie doceń też klasę Włochów. Po drugie Polacy wyglądałi fatalnie fizycznie bo mecz z Brazylia ich po prostu wyczerpał. Trzeba się cieszyć z tego medalu no to wielkie osiągnięcie z praktycznie nowa kadra. Mamy potencjał mieszankę doświadczenia i młodości potrzeba zgrania bo mamy całkiem nowego rozgrywającego który ma być gotowy na Paryż i taka jest prawda. Naszym głównym celem czterolecia jest Paryż a reszta po drodze to wartość dodana. Posłuchaj założeń na cykl Świderskiego i grbicia celem są igrzyska i wtedy będziemy rozliczać mamy medal ogromne osiągnięcie i trzeba się cieszyć. A co do Leona tak go bronisz a co z nim wygraliśmy.? Z nim przyjęcie byłoby jeszcze gorsze. Jest świetny ale w ataku i byłby idealny wczoraj jako człowiek który wchodzi za kurka na atak a nie na przyjęcie
0
@Xxxbarca4ever wiem że celem jest Paryż, ale jestem pewny że z Leonem czy też jakby był Kubiak to mielibyśmy większe szanse. Leon to skarb w drużynie ale my polaczki nie potrafimy tego docenić
0
@VegetaPolska
oj widzę pokory nie masz w ogóle
Włosi mistrzowie Europy i Świata, USA zwycięzca LN, Francja Mistrz Olimpijski
a my kiedy zdobyliśmy jakiś tytuł?
chłopie ochłoń jesteśmy mocni, jedni z najlepszych ale ciężko powiedzieć że najlepsi, od wczoraj nie jesteśmy żadnym zwycięzcą już
a gdybać to sobie każdy może, równie dobrze Włosie mogą się zastanawiać jak wypuścili 1 seta, psycha, presja bo mogli nas 3-0 ograć ale to tylko gdyby
fakty są inne
1
@VegetaPolska Leon musi poprawić przyjęcie. Perugia z nim nic nie wygrała wielkiego polska też więc to nie przypadek. W zenicie wygrywali wszystko ale tam linia przyjęcia była tak skonstruowana ze Leon był przyjmującym tylko z nazwy bo michailov stawał na 4 i brał więcej przyjęć na siebie niż Leon
2
@Xxxbarca4ever przecież docenia to. Mówi o oczywistych błędach, które widzieliśmy chyba wszyscy na tej stronie. Po prostu presja wzięła górę. Byliśmy faworytami a w Włosi nie mieli nic do stracenia. Srebro super wynik, ale kolega trafnie diagnozuje, że wystarczyło wpuścić Kłosa i Popiwczaka. Tymczasem nietykalni i na pewno zmęczeni Kochanowski i Bieniek grali cały czas, mimo iż nie kończyli połowy akcji a na serwisie też rewelacji nie było, chociaż tutaj Bieniu podtrzymał tlen momentami.
Zatorski grał z kontuzją i PRZYZNAŁ TO W WYWIADZIE POMECZOWYM. Zatem czemu chociażby nie dać szansy Popiwczakowi, który jest świetnym libero?
Poza tym - widać było brak Leona i nikt mi nie wmówi, że nie wniósł by odrobinę więcej od Poręby, który nie wszedł nawet na minutę.
0
@Xxxbarca4ever plus serio - Leon nie jest dobry w przyjęciu? Oj klócilbym się. Wg mnie jest to poziom Semeniuka. Oczywiście Śliwka i Fornal wyższy poziom, ale to co ma Leon, to atak i zagrywka, której wczoraj zwyczajnie brakowało. W przyjęciu gorzej by nie było.
0
@michal26 oczywiście że wniósłby ale skoro nie był gotowy to grbic słusznie go nie wziął. A co do reszty to tak popiwczak mógł wejść przynajmniej do obrony no i kłos się zgadzam bo to mega blokujący a naszym nie szło ale ja patrzę na ten medal jako coś wielkiego bo to nowa drużyna nowy trener i może lepiej że od razu nie zostali mistrzami świata bo potem spoczęliby na laurach a tak będą mieli w głowie trochę pokory
0
@michal26 nigdy w życiu Leon nie jest na semieniuka poziomie w przyjęciu, Oskar Kaczmarczyk kiedyś dobrze analizował sposób gry z nim i bez niego z nim libero ma ponad 5 metrów w przyjęciu do ogarnięcia bez niego każdy ma po 3 a mimo to i tak celują w niego. Leon musi poprawić przyjęcie wtedy będzie zawodnikiem kompletnym
0
@Xxxbarca4ever uważam, że Leon jest na poziomie Semeniuka, ponieważ Kamil wcale jakos super nie przyjmuje.
Trzeba zobaczyć statystyki i brać pod uwagę to, że Leona częściej atakują, czyli siłą rzeczy ciężej o dobrą statystykę. Ale % w przyjęciu bym chętnie porównał
0
@michal26 klubowo Leon miał ok 30% ale to liga włoska Kamil powyżej 44% z tego co pamiętam. Mówię o przyjęciu pozytywnym a nie tym idelanum
0
@Xxxbarca4ever tak tak.
No to faktycznie. Może ja po prostu wizualnie inaczej to odbierałem.
Niemniej Leon daje znacznie więcej w ataku i w serwisie. Na bloku podobnie, chociaż blok Kamila to poezja techniczna.
Uważam, że skoro taki Kamil miał 18% na przyjęciu wczoraj, to Leon gorzej by nie miał...a za to w ataku byłaby siła
1
@michal26 no tu się zgadzam w pojedynczym meczu to tragedia 18% i ciężko zagrać gorzej a w ataku jak mówisz sporo by zrobił
0
@michal26 nie Michal , w przyjeciu Leon nie jest Topem .Do takiego prime Winiarskiego nie ma podjazdu
jego serwis jest zabojczy , to fakt
0
@VeB10Ronnie nie mówię, że jest topem
0
@michal26 ale jego przyjecie nie jest mocne , to akurat fakt
0
@VeB10Ronnie jak na przyjmującego to nie jest, ale też nie jest słaby. Nie róbmy z niego nieudacznika
0
@michal26 nikt nie mowi tutaj ze jest slaby :D zabraklo go zdecydowanie wczoraj na zagrywce- Leon to swietny zawodnik .Ja tylko skomentowalem przyjecie , ktore nie jest jego mocna strona
0
@VeB10Ronnie na zagrywce i w ataku. My nic wczoraj nie kończyliśmy...w bloku też go brakowało. Akurat na Micheletto by się przydał, bo mierzył nasz blok, a Wilfredo ma 3,50 w bloku
1
@michal26 nareszcie ktoś mnie rozumie i wie o co mi chodziło. @VeB10Ronnie @Xxxbarca4ever ja nie miałbym problemu jakbyśmy przegrali w stylu Brazylii czy też USA w meczu z nami. Bo tam była akcja w dwie strony i różnie mogło się to skończyć. Gdybyśmy przegrali ale grali bez błędów własnych na styk to nie miałbym pretensji o wynik no ale litości, wczoraj to była porażka. Mentalnie, fizycznie dno. I tyle, za takie coś należy się krytyka i ja ją będę ogłaszał. Grbic mógł wpuścić Klosa, Porębe czy Piwko. Jakby nie wypaliło to trudno, taki jest sport, ale nie miałbym wtedy pretensji że czegoś nie spróbowal. A tak to Grbic mógł się wczoraj lepiej zachować, bardziej zaryzykować bo nasi środkowi byli wypompowani. Leon tak samo, gorzej w przyjęciu by na pewno nie zagrał, a w serwisie czy w ataku na pewno by swoje zrobił. Tak samo, szkoda Kubiaka ze zakończył karierę bo na ten turniej by się przydał.
1
@VegetaPolska w blokach przegraliśmy 19:5 "z czego u nas 3 zaliczył śliwka i 2 fornal a to by oznaczało że lewego Włochów ani razu nie złapaliśmy ani środka. Słaba statystyka i jak mlowisz kłos był obowiązkiem
1
@VegetaPolska tylko, że dla Kubiaka, to już niestety za późno. Już sportowo nie dojeżdża i niestety, ale więcej niż nasi przyjmujący by nie wniósł. Brak Kłosa i Popiwczaka, to skandal. Zator nietykalny. Nawet na chwilę w 3 secie wpuścić za Bieńka Kłosa...nie wiem. Cokolwiek.
To cholernie bolało bo gra nie leżała. Taktycznie też słabo byliśmy przygotowani i dlatego siatkarze czują niedosyt, a my razem z nimi