- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
BorzyKrzys
35
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
14
'Dobijacz' i 'dostawiacz nogi' wczoraj dwie brameczki zza pola karnego :D
0
@Dojt trzeba sprzedac szybko - nawet oddac za darmo i oplacac jego cala pensje
0
@mekston Za miesiac bedzie juz stary :)
2
@Dojt
A nam strzelił gola zawodnik, który nie przebił się 2 sezony temu w.. Lechu Poznań. Też wyciągniemy z tego jakieś daleko idące wnioski?
Lewandowski uderzyć potrafi, także z dalszej odległości, co pokazywał np. wykonując rzuty wolne, sęk w tym, że wczoraj miał hektary miejsca by do pozycji strzeleckich dochodzić.
Nasi pozostali przeciwnicy grupowi będą bardziej miarodajną weryfikacją.
0
@4Fabregas4 Po pierwsze to byl pstryczek w strone malkonentow mowiacych, ze Robert tylko doklada noge.
Po drugie: przy pierwszej bramce Lewy sam sobie zrobil miejsce. KOlejny gol jak uderzyl z pierwszej to nie byla dogodna pozycja. WIekszosc pilkarzy przyjmowalo by pilke albo uderzylo w trybuny.
Nie odnioslem sie do ogolnej dyspozycji druzyny. Tez czeka na weryfikacje, szczegolnie gry obronnej ;)
0
@4Fabregas4 człowieku ten gość nic nikomu nie musi tak naprawde udowadniać od lat top świata