- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
2
Liczba goli w Lidze Mistrzów po 20 występach:
- Cristiano: 0
- Messi: 8
- Haaland: 25!!!!!!
Norweg to prawdziwy potwór, nie wiadomo czy cała karierę będzie miał regularną jak ta dwójka ale wtedy dałby radę przebić 150 goli w Lidze Mistrzów ;o
1
@Herato mnie rozwala jak piłka i piłkarze się zmienili na etapie ostatnich 20 lat.
0
@Herato Pilka idzie do przodu, technologia żywienia, ćwiczenia itp. pozwalają na coraz lepsze osiągi. Kiedyś wiek 32-33 to juz emeryt a teraz bardzo dobry wiek dla piłkarza na topie. Te wszystkie rekordy Messiego i Ronaldo będą niedługo czymś normalnym.
9
@kuz Rekordy strzeleckie zapewne tak, ale geniuszu Messiego długo nikt nie przebije. Dlatego uwielbiam zawodników, którzy dają od siebie coś więcej niż tylko statystyki - Messi, Ronaldo (Brazylijczyk), Henry, Zidane, Iniesta, Ibra - jednym słowem czarodzieje piłki nożnej (dobra, 3 słowami).
3
@TheNekro94 Neymar, Ronaldinho, SUarez również :)
0
@TheNekro94 te 91 bramek Messiego w kalendarzowym... oj Haaland w szczycie formy może to zrobić
0
@Herato Jednak Messi w chwili debiutu miał 17 lat, a Haaland 19, więc jest to dość duża różnica.
0
@Messibestplayerintheworld WIelu takich było, ale niestety coraz mniej jest takich piłkarzy. Futbol idzie w fizyczność.
0
@Herato Jak dojda zmiany w LM to moze byc wiecej spotkan wiec rekordy beda latwiejsze do pobicia. (Choc moze byc wiecej gier top teams ale tez to z perspektywy napadziora nie musi byc zle)