- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1620 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
68 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1620 Culés
4
ROYAL ANTWERP
Ktoś zainwestował kasę w ten klub? ciekawa historia, rok temu byli na 4 miejscu w lidze, ale w tym naściagli tyle dobrych piłkarzy jak na standardy ligi belgijskiej że szok
nawet jeśli ich koszt nie był taki druzgocący to pensje pewnie trochę ważą
Patrząc na nazwiska - Alderweierld, Ekkelenkamp, Naingollan, calvin stengs, cinvent janssen:) a trenuje ich Mark van Bommel
dotychczas 7 meczów i komplet zwycięstw w bramkach 17-5:) robi wrażenie
0
@lucca87 Alderweierld wrócił z Kataru, Naingollana nick nie chciał, Janssen poleciał do Meksyku, gdzie też nie to, że słabo grał, ale on w ogóle niewiele grał, Stengs "zginął" w Nicei. Do tego warto wspomnieć o Freyu, który wciąż strzela. W zeszłym sezonie błyszczał beniaminek - Royale Union SG a tytuł na ostatniej prostej i tak zdobyła Brugia, mam wrażenie, że teraz będzie podobnie.
0
@escarabajo
na warunki ligi belgijskiej to wciąż świetni piłkarze nieważne skąd przybyli a ich pensje pewnie sporo ważą
to tak jakby do jakiegoś polskiego klubu wrzucić nagle Grosickiego i tym podobnych piłkarzy gdzie grywali za granicą, przecież to od razu widać różnicę pomiędzy wyszkoleniem, obyciem niż w kraju
w zeszłym roku 4 miejsce, nie twierdzę że zdobędą mistrza ale dla nich nawet 2 miejsce to byłby sukces:) choć wg mnie szanse mają
0
@lucca87 mają i niech grają. W Belgii jest chory system, podziały punktów, podziały na grupę mistrzowską, grupę o "niższe" puchary. Antwerpia do tego w tym sezonie gra w Europie, więc zaraz się okaże, że zawodnicy nie dadzą rady grać co 3 dni a i ławka krótka. No ale, niech grają, zawsze to coś nowego:) Zresztą dwa sezonu temu mieli wicemistrza.