La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2139 Culés

konto usunięte

0

Wysłałem do serwisu klawiaturę kupioną rok temu, bo nie działał w niej klawisz "2@". Prawdopodobnie wszedł tam jakiś brud, bo jak się mocniej uderzyło to działało, ale nie według serwisu, bo uznali, że jest tak rozwalona (decyzja 10 minut po otworzeniu paczki), że trzeba mi wysłać nową xD Także ja się cieszę, ale ciekawe co robią z tamtą klawiaturą? Nawet jeśli to nie brud, to wymieniają jeden klawisz i klawiatura jak nowa

konto usunięte

0

@The_Man No jest się czym chwalić.

0

@The_Man Utylizacja, ew zamienniki sobie zostawiają do poważniejszych napraw.

konto usunięte

0

@kuz wiem, że kiedyś mój znajomy pracujący w sklepie z butami mógł odkupić wymienione buty za grosze, a często były w bardzo dobrym stanie i z jakimiś lekkimi usterkami. Raz przywiózł buty za 300 zł kupione za 50 zł, które zostały wymienione, bo... skrzypiały

0

@The_Man No gdyby się tak dało to bym nie musiał klawiatur kupować w większości tych które rozbierałem to właśnie jak to nie brud to do kosza.

konto usunięte

0

@Gall no to chyba, że tak to wygląda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?