La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

4

KADRA:

Ter stegen/Pena

Kounde/Bellerin/S.Roberto - Kounde/Garcia- Araujo/Christensen/Pique - Alonso/Balde/Alba

Gavi/Kessie - Busi/ Pijanic - Pedri/F.de jong./ Torre

Raphinha/ Dembele- Lewy/ Depay - Dembele/Fati/Ferran

brawo kadra wygląda bardzo mocno spokojnie top6 na świecie, szkoda Bernardo ale sądzę że przyjdzie on już zimą/latem 2023, ponieważ wtedy spodziewam się dużo wolnego miejsca w budżecie płac (odejście Busi, Pique, Alba)

no i pozbyli się definitywnie większości niechcianych tylko Dest i Lengelet wypożyczenia

0

@lucca87 Nie przyjdzie już Bernardo, od grudnia już będą działali z powrotem Leo Messiego, Laporta sam mówił że chce odnowić kontakty z Jorge Messim i Leo a do tego Xavi dał zielone światło na powrót, także trzeba czekać do zimy i wszystko będzie jasne.

0

@Lionel_Messi10
pewnie jesteś jego wielkim fanem patrzą na nick

ale ja już bym nie chciał Leo w Barcelonie, za bardzo mnie rozczarował rok temu

a Bernardo to zawsze nowa historia do tego w miarę młody jeszcze

1

@lucca87 Tak jestem jego fanem i czekam na powrót :)

1

@lucca87 chyba, że jakimś cudem Dest i Lenglet się obudzą, to można będzie ich sprzedać. Zobaczymy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?