La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

konto usunięte

1

I pomyśleć że jakby Depay nie pajacował z podwyższaniem warunków z Juve to ten Bernardo by był. A żebyś miał ciepłą poduszkę jak się kładziesz spać Memphis. A tak na poważnie to może w styczniu jakiś podjazd będzie.

0

@Emhyr W styczniu to zacznie się podjazd do powrotu Leo :)

2

@Emhyr Nie uwazasz ze to naiwne wierzyc w taka wymówkę. To takie gadanie jakby Silva czekał za rogiem w koszulce Barcy. A City tylko czekało zeby mu pomachać....

2

@Emhyr nikt w styczniu nie wypuści tak ważnego zawodnika

konto usunięte

0

@PatrykBarca Ten transfer był przygotowywany od maja. Jestem w stanie w to uwierzyć ze były tam kalkulacje.

konto usunięte

0

@malicinho Pewnie nie ale pomarzyć można.

1

@Emhyr Jestes naiwny. Kalkulacje mogły byc. Ale nikt by nie puscił Bernardo nie majać zastepstwa w ostatnich godzinach okna. Nierealne farmazony.

Temat był ale trzeba sie było do tego zabrać normalnie.....
A tu Albe chca wypchnac, temu kontrakt obnizyc i jeszcze 2 9 sprzedać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?