La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

0

Jak Fekira ściągnie Alemany za max 20mln to będzie kozak jak dla mnie ;)
Mega wzmocnienie dla nas :)

konto usunięte

3

@Lionel_Messi10 ale po co

0

@J4no Nie wiem po co ale jak Xavi chce to niech wbija :)

1

@Lionel_Messi10 to może być Fekir +jeszcze jakiś piłkarz.

1

@J4no bo nie mamy pomocników na dobrym poziomie

3

@FCB24 Fekir jest pomocnikiem? Od kiedy?

konto usunięte

1

@FCB24 Busquets Pedri Gavi Pjanic Kessie

konto usunięte

0

@Lionel_Messi10 fekir o kurła śmiechłem XDD to jeszcze Hleba niech ściągną xDD

0

@KlonaZepan No jest ŚPO :)

0

@PanAgenda2030 Dementi poszło :)

0

@Lionel_Messi10 W życiu nie widziałem, żeby grał na tej pozycji. Na siłę to i Benzema jest SPO, bo się cofa i rozgrywa.

0

@KlonaZepan Grał tak w Lyonie i Betisie na ŚPO a wiesz w ogóle co to za pozycja? to jest ofensywny pomocnik i tam grał, to są rejony Messiego a Fekir ma taki styl właśnie.

0

@KlonaZepan no a kim, typowy SPO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?