La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

konto usunięte

1

szykuje sie transfer

@fart @Encore



konto usunięte

1

@VeB10Ronnie Ciekawe gdzie. Po tym jak Gobert rozwalił rynek, to ciężko mi sobie teraz wyobrazić czego oczekują Utah od pozostałych ekip.

konto usunięte

1

@BartqRKO kilku wysokich pickow w drafcie

3

@BartqRKO 7 FRP za tego samoluba Knicks chciało dać xD
Brunson + Mitchell = All NBA No Defense Team

1

@VeB10Ronnie @BartqRKO @czółkovsky Raps albo NYK. Danny Ainge to stary wyga i to jak rozegrał Goberta to mistrzostwo świata. (w Bostonie również rozgrywał świetnie trejdy) I teraz bedzie podobnie z Mitchellem. Temat w Jazz jest jasny: I rundowe picki i ch..j mnie to obchodzi. Raps mają ich dużo i sporo do zaoferowania podobnie NYK. Reszta się nie liczy chyba, że do akcji wkroczą Heat choć wątpię.
Takie jest moje zdanie. ;)

konto usunięte

1

@fart Ainge oddal Garnetta i Pierce do Nets kiedys

dzieki temu Tatum i Brown graja dzis w Celtics

1

@VeB10Ronnie Tak jak napisałem Danny to mistrz w swoim fachu jeden z najlepszych GM w lidze i wie co i u kogo może ugrać. ;)

konto usunięte

0

@VeB10Ronnie To znaczy ile? Za Goberta dostali 4 picki, a Mitchell to inna półka zupełnie. Musieliby pewnie dołożyć RJ Barretta do tego, ale wtedy cały ten trade byłby bez sensu w mojej opinii.

1

@VeB10Ronnie Do Brooklynu za szamana

konto usunięte

0

@czółkovsky Co by nie zrobili, to i tak będą się bić maksymalnie o play-iny, a później szybkie lanie w pierwszej rundzie.

2

@BartqRKO Knicks właśnie przedłużyli z Barrettem 4/120mln

/photo/1

konto usunięte

0

@BartqRKO sprawdz sobie na ESPN

konto usunięte

0

@BartqRKO odpowiedz juz masz

CAVS !!!!

konto usunięte

0

@VeB10Ronnie I super. Cavs teraz wyglądają naprawdę dobrze.

konto usunięte

0

@BartqRKO fakt , maja dobry sklad 4-6 pozycja na Wschodzie IMO

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?