La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1228 Culés

1

Zwolnić trenera po meczach z City i Liverpoolem. https://mobile.twitter.com/afcbournemouth/status/1564519547830472704

4

@Encore można przegrać, ale nie 9:0 xD

4

@Encore A powiedz ile goli stracili w tych dwóch? Przegrać 3-0 spoko, ale takie blamaże to w sumie zrozumiałe.

1

@Encore Dla mnie decyzja zrozumiała, nie chodzi o przegrane tylko o styl w jaki przerzneli, a raczej brak stylu, jak amatorzy zostali zgwałceni na boisku

1

@Encore Wygrali jeden mecz z tragiczną AV w tym sezonie dosyć szczęśliwie, a tak to stracili 16 bramek w 4 spotkaniach. Nikt nie wymaga od nich zwycięstw w takich meczach, ale ludzie nie będą przychodzić na stadion żeby oglądać jak ich drużyna co mecz dostaje 4bramki xD

0

@hayek @kuz @Medium @ranger3120 No tak ale to dopiero 4 kolejka...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?