- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
20
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
macio_944
21
@Moderacja jeśli promowanie własnej treści jest niezgodne z regulaminem, to radzę ten przepis... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
22
Tego Barcelonie brakowało od dawna. Dziewiątki i skrzydłowych po obu stronach z krwi i kości. Lewy + Raphinha + Dembele + Ansu wykreowali w pierwszych trzech meczach 8,17 xG/A (2.72 na mecz), a reszta zawodników (zwłaszcza Pedri) zawsze też coś od siebie dołoży w ofensywie.
W defensywie też to nie wygląda źle. Żaden rywal do tej pory nie wykreował xG > 1.00, a jedyny stracony gol to ten z RSSS na wyjeździe po, co by nie mówić, dużym szczęściu przeciwników (dwa rykoszety).
1
@Kengo No tak Auba to nie napastnik z krwi i kości xd Chłop w pół roku miał naście goli. Co do skrzydłowych się zgadzam, w końcu mamy przebojowe skrzydła i Fati jest zdrowy.
1
@AlexDark00 idz hejtutj sobie gdzie indziej
ale Ty sie meczysz odkad Robert przyszedl do Nas
Przyjemnie sie na to patrzy :D
0
@VeB10Ronnie Mi się przyjemnie patrzy jak osoby zaślepione i psychofani mają orgazm, bo Lewy przyjmie prosto przerzut.
2
@AlexDark00 Ok Panie ekspercie.
0
@AlexDark00 Mi się przyjemnie patrzy jak osoby zaślepione i psychofani mają orgazm
lubisz podpatrywac jak osoby uprawaiaja seks ? ok rozumiem :D
0
@VeB10Ronnie Polecam powrót do podstawówki, już tam uczą czytania ze zrozumieniem.
0
@AlexDark00 jak ja do podstawowki to tobie polecam powrot do inkubatora :D