- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
4
@fart wiem ze i tak nie ogladasz , dlatego wstawiam :D
pieknie to zrobil
0
@VeB10Ronnie Doświadczenie Nurkicia robi swoje ;)
Oby tylko się nie połamał bo Lillard może tego nie przeżyć. ;D
0
@VeB10Ronnie Ale mieć numer 0 to trochę obciach.
0
@fart piekny mecz byl , Bosnia wygrywa z Francja po dogrywce :D
0
@VeB10Ronnie To i tak nie ma znaczenia bo Joker i jego banda biorą na miękko ten cały EuroBasket. ;D
0
@fart haha nie ma opcji bez Bogdanovica :D
stawiam na Luke i Slowenie :D
0
@VeB10Ronnie Bogdan jest dobry, ale i bez Niego Serbowie sobie poradzą. ;)
Doncić przegra i z płaczem wróci do Dallas. ;D
Coś czuję, że Słowenia będzie wielkim rozczarowaniem.
1
@fart wrocil Dragic ,jest Cancar , Luka rozgrywa fenomenalnie
Slowenia broni tytulu :D
0
@Pawlak1992 dlaczego ? z takim gra chociazby Lillard
0
@VeB10Ronnie No bo zero jest synonimem czegoś słabego. Często o kimś słabym, kto jest do niczego mówi się "Jesteś zerem".
0
@Pawlak1992 nie w baskecie