La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

9

Przyjście Auby do nas to majstersztyk. Chłop uratował nam dupsko i to nie raz. Przyszedł za darmo i zarabiał drobne przez ostatnie pół roku.
Potem jego gole pozwoliły nam na zajęcie drugiego miejsca w LL,
ułatwił przedłużenie kontraktu ze swoim kumplem Dembele, a teraz wrzuci do kasy klubowej 20 mln lub więcej i zwolni miejsce w budżecie dla Kounde. A to wszystko w pół roku. Transferowy majstersztyk.

9

@krzywy Wolałbym, żeby Braitwhite się wyfakał stąd, a Auba został, ale wiadomo jak jest.

konto usunięte

0

@krzywy puszczanie klasowego zawodnika po 1 sezonie i pozostawienie amigosów to porażka. Ale już się dawno do tego przyzwyczaiłam.

0

@krzywy może i majstersztyk ale i tak blado to wygląda na tle całej reszty niewypałów i to niewypałów nie za drobne a za grubą forsę.

1

@MesQueUnClub_87 każdy by tak wolał ale Duńczyk jest nieusuwalny :(
@nitey sportowo zdecydowanie tracimy ale z finansowego punktu widzenia to cała ta operacja wyszła nam genialnie. Wyjdziemy lepiej niż brat Szumowskiego na maseczkach ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?