La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

0

Cavani i Belotti raczej juz wypadają z obiegu rezerwowych „9” to ciekawe co klub zrobi… nie no, według mnie Auba musi zostać. Odejście Depaya bez żalu ale Auba musi zostać :/

2

@SinMistico Auba niech idzie i gra, szkoda go na ławkę a przy Lewym mało co go gry czeka.

0

@SinMistico Auba będzie poświęcony,najłatwiej go sprzedać,a i chłop się by zmarnował na tej ławce

konto usunięte

3

@SinMistico a Bayern miał jakiegoś wielkiego zmienia dla Lewego? Ewentualnie Torres czy Ansu to lepsi piłkarze niż zastępca Lewego w Monachium

konto usunięte

0

@SinMistico jutgla wróci za 50mln xD a tak serio przy lewym i nie odejściu depaya nikogo nam nie trzeba..depay albo Fati w razie w mogą wskoczyć na 9

0

@Janiama no Bayern nie miał ale nie zapominajmy, ze Lewy nie młodnieje i czasu nie zatrzyma + dodatkowo jak na razie każdy stoper w La Liga probuje mu pokazać, ze sie go nie boja i próbują go poturbować a to nie będzie sprzyjać w zachowaniu zdrowia przez cały sezon :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?