La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

4

ja wiem że Xavi legenda itd itp ale kurna my mamy jak ułożyć skład. Valverde by z nich zrobił potwora

0

@sokot Tak, tak XD

0

@messicocacola to że grał słąbą dla oka piłke nie odbiera mu tego że był szalenie pragmatyczny i wygrywał prawie wszystko. 1 meczy zabrakło do ustanowienia rekoru meczów bez porażki. W trenerke to on umiłą a Xavi ... no cóż - na razie to on nawala najbardziej według mnie.

0

@sokot Był trenerem "na teraz". Nie myślał przyszłościowo. Grał beton i mimo, że miał jakieś wyniki to nigdy nie powinien tu trafić.

0

@messicocacola To był nasz ostatni dobry trener.

0

@sokot To był trener, który nie przygotowywał piłkarzy fizycznie. To przez niego i Bartomeu jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.

1

@messicocacola miłego wieczoru ;) wygraliśmy :)

0

@sokot Tak jest! Wzajemnie! ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?