La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

4

Już za równo tydzień losowanie fazy grupowej LM.
Z racji tego, że Benfika jest już jedną nogą w CL, pomijam Dynamo.

Jakie drużyny chcielibyście zobaczyć w Warszawie w grupie z Szachtarem?

Dla ułatwienia, tutaj macie koszyki:
https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Liga-Mistrzow/Losowanie-Ligi-Mistrzow.-Kto-moze-trafic-na-kogo-Znamy-juz-sklad-koszykow

Osobiście chciałbym coś takiego:
1. PSG/Ajax
2. Barcelona/Tottenham
3. Szachtar
4. Celtic
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Mario96w @Medium @MesQueUnClub96 @Rust_Cohle @Encore

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom Eintracht/Ajax, Szachtar i jednego z play-off.
Natomiast jeśli chodzi o atrakcyjność spotkań to PSG, Barcelona i Marsylia, przez Milika.

2

@HighestInTheRoom
1. PSG
2. Barcelona
3. Szachtar
4. Celtic

1

@MesQueUnClub96 Nie no patrzę poprzez atrakcyjność spotkań, dlatego odrzucam drużyny typu Eintracht czy Porto.

Co mi po tym, że będziemy mogli wziąć rewanż na jakimś ogórku (Eintracht)?
Wolę obejrzeć meczyk z PSG z Messim, Mbappe i Neymarem w składzie ;)

@Lionel_Messi10 Widzę, że jesteśmy zgodni :D

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom no ale ja brałem pod uwagę dobrą grupę dla Barcelony.

1

@HighestInTheRoom
1. Eintrach/Porto (Z Porto byłby chyba dobruymeczyk)
2. Barcelona
3. Napoli/Bayer
4.PSV

2

@Kgorecki2500 A gdzie Szachtar xD

0

@HighestInTheRoom A to jest pewne, że go wylosujemy? Bo się może po prostu nie orientuję. Wybrałem takie mecze które wydają mi się ciekawe :P

0

@Kgorecki2500 Nie, chodzi mi zwyczajnie o Twoją grupę, którą chciałbyś zobaczyć w Warszawie, bo tam Szachtar będzie rozgrywał swoje mecze
1.
2.
3. Szachtar
4.

1

@HighestInTheRoom
No to szczerze bym raczej za w nie zmienił.
No może:
1. Porto
2. Barcelona
3. Borussia/Napoli (żeby trudniej trochę było)
4. PSV
Może się niektórym narażę ale mało mnie obchodzi, że Barcelona zagrałaby w Warszawie bo zwyczajnie nie będzie mnie stać, żeby tam pojechać (szczególnie, że bilety w Warszawie raczej 40 zł. kosztować nie będę). Znaczy stać może i by było ale raczej nie byłoby to tanie

1

@Kgorecki2500 No jak kto sobie tam uważa, ja mimo wszystko bym chciał żeby Barca zawitała do Warszawy, nawet gdyby nie udałoby mi się zdobyć biletu, to czekałbym pod bramami wyjazdowymi, żeby zdobyć czyiś autograf czy cyknąć sobie pamiątkowe zdjęcie ;)

Tutaj masz info o biletach:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/liga-mistrzow-2022-szachtar-donieck-zagra-w-warszawie-jakie-sa-ceny-biletow-pakiety-jak-kupowac-zasady-sprzedazy-pilka-nozna,1115454.html

https://shakhtar.com/uk-ua/news/2022/august/16_news/16_ucl_tickets/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?