La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

5

Inflacja, drożyzna, drogie kredyty, coraz większe niezadowolenie społeczene - a na co to komu potrzebne jak można dalej rozdawać pieniądze polskich podatników obywatelom obcego kraju. Polskie sieroty, domy dziecka, biedota obejdzie się bez tych 8 mln złotych
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dworczyk-Rusza-fundusz-ktory-ma-pomoc-ukrainskim-sierotom-wojennym-i-kobietom-uwolnionym-z-niewoli-8391286.html


0

@against_modern_football Co to jest te 8mln. xD Problematyczne to są dopłaty do węgla, socjale itd.

konto usunięte

0

@hayek Te 8 mln to kolejna składowa rozdawana z budżetu podobnie jak wymienione socjale i dopłaty do węgla

1

@hayek Dopłata do węgla uderzy po kieszeni tych co mają piece na węgiel toć to jest mistrzostwo.

1

@against_modern_football No tak, ale nie oszukujmy się, że jest to zawrotna kwota. Prezesi niektórych spółek państwowych tyle zarobili w ost. czasie :D

0

@hayek milion do miliona i będzie kokosza....

0

@against_modern_football Dopłata do węgla to żart. W piątek przyklepali ustawę ale również podnieśli cenę ekogroszku na pgg o jakieś 400 zł za tonę.
Przysługuje Ci 5 ton czyli wychodzi jakieś dwa tyś drożej. Na placu pewnie drożej będzie o 600 zł więc jeden pies. Teraz absurd tego całego gówna ludzie którzy mają ogrzewanie na gaz i pelet przychodzą do urzędów że oni chcieliby zmienić deklarację że jednak mają ogrzewanie na węgiel i składają wnioski o dopłatę. Ale dali 3 tysie rządzący dali to cicho być

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?