La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1140 Culés

1

Jaki mecz (lub dwumecz) Barcelony utknął Wam w głowie jako najbardziej upokarzający, gdzie byliśmy bezsilni? Ja mam trzech kandydatów, ale zdecydowanie najbardziej na prowadzenie wysuwa się dwumecz z Bayernem w 2013. W tym 2-8 (drugi kandydat) jednak każdy się spodziewał porażki choć raczej nikt aż takiej. Ten trzeci kandydat na 99% by się tutaj nie znalazł, gdyby nie fakt, że rywalem był Real. 5-1 w dwumeczu superpucharu i trzeba było być wdzięcznym, że tylko na tym się skończyło. Jedyna w mojej pamięci taka dominacja Realu nad nami. No a wracając do zwycięzcy - mocna Barcelona podchodziła do półfinału z Bayernem raczej jako równorzędny rywal. Porażka to nie było zaskoczenie, ale no 7-0 w dwumeczu to jakiś dramat totalny, chyba jeden jedyny raz gdy miałem łzy w oczach podczas oglądania meczu.

konto usunięte

1

@Oskar00 zdecydowanie Bayern 8-2 Barca

1

@Oskar00 Z chelskim, co to była za drużyna i co wyrabiała ale lotniskowiec na ostatnich 20 metrach nie popuścił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?