La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

3

Już prawie zapomniałem jaki to jest poziom sędziowski i co wyprawiają te pały z gwizdkami...
Nie wiem ile lat można oglądać takie cyrki i dalej twierdzić, że wszystko jest dobrze, wszystko jest git, nikt Barcelonie nie przeszkadza i to tylko wymysły.
O ile się założycie, że jakby to ktoś od nas robił sobie takie zapasy jak ten łysy to bez mrugnięcia okiem by poszedł gwizdek i karny. A tutaj raz zapasy metr od sędziego i żadnej reakcji. Później takie same zapasy i sędzia gwiżdże faul dla Rayo, mimo że to ich obrońca uwiesił się na Lewandowskim i próbując go przewrócić sam się wywalił...
I ta ostatnia akcja, daj rzut wolny, zmarnuj minutę doliczonego czasu i tylko po to, żeby po wykonaniu rzutu przerwać mecz mimo że Barcelona miała piłkę w polu karnym rywala.

konto usunięte

0

@Tasde gdyby piłka leciała w strefę Roberta to miałbyś karnego. Poczytaj wytyczne sędziowskie na nowy sezon.

0

@ainolatuk Czyli wytyczne pozwalają faulować tak? Popatrz na rzuty rożne, Lewandowski nie ma możliwości się ruszyć bo łysy robi mu zapasy, on go nie blokuje, on go po prostu trzyma i ten nie może się poruszać więc i nie ma możliwości nawet podejść do miejsca w które zagrywana jest piłka.

0

@ainolatuk nie no, wytyczne na pewno nie są takie że jak zawodnik nie ma piłki albo piłka nie leci w jego stronę to mozna go łapać i rzucać jak mariusz pudzianowski - litości xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?