La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1694 Culés

0

Mam pytanie co do Barca TV+. Czy transmitują wszystkie mecze Barcy (LL, CDR ,LM, ewentualnie LE xD) i jaka jest jakość streamów? Chodzą płynnie czy mają tendencję do zacinania się. Pytam bo mam eleven, a interesuje mnie tylko Barca i F1, mecze prześcieradeł i innych drużyn mogę sobie na strumyku oglądnąć, aż tak mi nie zależy. A kupno Canal+ na Playerze to aż 45 zł miesięcznie (Barca TV jakieś kilkanaście).

2

@KichuBlaugrana Z tego co wiem to na Barca TV+ masz jedynie mecze towarzyskie i jakieś klubowe materiały plus stare powtórki. Możesz zapomnieć o LM, prawa telewizyjne są sprzedawane.

1

@KichuBlaugrana nie transmitują, nie pokazują z odtworzenia, nie pokazują skrótów, bramek z żadnego oficjalnego meczu Barcy. Tam tylko spotkania towarzyskie plus dokumenty i informacje o klubie.

0

@Rhaan Dzięki, tak też się spodziewałem :/ To piszcie jak znacie jakąś tańszą, legalną i działającą alternatywę do Playera, bo 45 zł miesięcznie to lekka przesada moim zdaniem :D

0

@KichuBlaugrana Tylko mi nie mów że Eleven stracił prawa do La Ligi.

0

@KichuBlaugrana 60 zł miesięcznie za canal+ 11 i lm jest warte dla oglądania obecnej Barcelony.

0

@KichuBlaugrana Podobno najlepsza i najtańsza opcja to canal + online, to chyba 29.9 kosztuje miesięcznie przez kilka miesięcy a potem koło 40 (pewności nie mam) no i tam masz już eleven i canal+ nie wiem jak z LM

0

@Vhaeraun nie, po prostu Eleven mam za darmo w UPC, bo mama ma wykupione z opcją mobilnego oglądania, więc korzystam z tego. Natomiast nie mam Canal+ więc tylko to mnie interesuje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?