La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

28

Powiem tak, jeżeli Dembele utrzyma ten poziom gry przez powiedzmy dużą większość sezonu i ominą go kontuzje, będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Ten chłopak ma taki talent, że wielu piłkarzy może mu pozazdrościć tego odejścia i zwinnosci. Głowa wydaje się że w końcu dojechała, ten facet w końcu zaczyna się spłacać, jeżeli w końcu dojdą do tego trofea z jego efektywną grą, będzie bardzo dobrze.

7

@Damian11 Od stycznia trzyma świetny poziom, żona miała na to wpływ. Poza tym ostatnio przewijało się, że powiedział do Laporty, że walczymy o wszystko. Ogólnie wydaje mi się, że w końcu wziął się na poważnie za swoją karierę.

12

@Damian11 powiem tak, Ameryki to Ty nie odkryłeś :D mnie tylko dziwi jak wiele osób końcem sezonu po nim psy wieszało i chciało jego odejścia. Tymczasem jednak Ci co mieli więcej oleju w głowie to modlili się o przedłużenie jego kontraktu. Darmowy topowy skrzydłowy, nic lepszego byśmy nie ogarnęli. To jest nasz najlepszy podpisany kontrakt w tym okienku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?