La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1171 Culés

4

Po komentarzach to widzę, że la Bamba ma nowego piłkarza do hejtu . - FATI.
FDJ dobry mecz, przemilczane.

Fati grał lepiej gdy miał Lewego obok siebie, jak wszedł Depay jakoś to padło, Holender chce być wszędzie i nigdzie. Nie ułatwia gry pozostałym.

Ale w ataku mamy kim grać o Fatiego się nie boję, niech się uczy przy doświadczonych piłkarzach.

Minusy to elektryczny Alba, mam nadzieję że Marcos przyjdzie bo wygląda to po tej stronie poprostu słabo. Po drugiej nie dużo lepiej tam też mamy problem. Czy Dest odpali, nie mam pojęcia.

Mecz się fajnie oglądalo, ale większość meczy gdy przeciwnik gra otwarta piłkę dla nas są przyjemne. Za tydzień pierwsze schody, a mecz z City mimo iż towarzyski też sporo pokaże jak wyglądamy na tle Europy. Ale to będzie świetny sezon.

0

@tbas Z City będzie wyrównany coś czuje a z Rajo hmm oni też grają raczej otwarty futbol.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?