La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

1

Ja równiez wydałem zdecydowanie mniej na cukier w ostatnim czasie.
Po prostu nie jestem w stanie go nigdzie kupić.

0

@jacobFCB Jak dobrze praktycznie zrezygnować z cukru w ostatnim czasie, gorzka kawusia, gorzka herbata i można tak żyć. xD

0

@jacobFCB Panie, ja jestem cukrzykiem ja nie muszę mieć cukru

konto usunięte

1

@marcin62
Słodźcie miodem, tylko nie do wrzątku. Smaku to nie zabierze, ale zdrowotne właściwości :P

1

1

@marcin62 akurat kawę to zawsze piłem bez cukru i bez mleka.
Ale herbata gorzka to zupełnie nie mój klimat.

1

@bartas97 Nawet nie wiem czy mi to zasmakuje, teraz jak ktoś mi przez przypadek posłodzi kawę to masakra, nie do wypicia. :|

0

@jacobFCB A mi osobiście ten kabaret nie przeszkadza, bo i tak cukru używam tylko do posłodzenia herbaty, nic więcej :D

Dodatkowo używam tylko cukru trzcinowego, który jest wszędzie, bo przecież te durnie rzucają się tylko na ten biały xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?