La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

0

Dymy kurna! Całkowicie przypadkowo po ogłoszeniu Piastriego, Alonso daje story ze się cieszy i uniesiony kciuk w górę. Proszę państwa. Tu moga się dziwne rzeczy dziać. Może być tak że Alonso nie dojedzie sezonu jeszcze XD a Piastriego tam nie dadzą. Robert! Bądź w gotowosci

0

@VegetaPolska ja to bym widział tam Hajte

2

@VegetaPolska Ciekawe co oni tam w tym Alpine odwalaja

0

@Ptasior nie wiem ale zakontraktowanie Roberta by mnie nie zdziwiło XD i szczerze oczywiście skakałbym z radości ale myślę że wszedłby w duży perdolnik xd

1

@VegetaPolska Nie będzie żadnego zakontraktowania Kubicy. Na rynku jest sporo innych kierowców i to w pełni sprawnych, których można podpisać a Kubica ma umowy na WEC i testowy w Alfa Romeo. Nawet jakby Alpin go miałoby go jakimś cudem chcieć, to on ma zupełnie inne zobowiązania i by mu nie pozwolili przejść z Alfy Romeo od tak.

0

@Tasde myślę że jakby Robert dostał ofertę to z buta wszystkie inne kontrakty by rozwiązał. Oczywiście karę by musiał zapłacić ale cóż, jakoś by to przebolał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?