La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

5

Nie widzę miejsca w kadrze dla De Jonga. Za dużo zarabia żeby grać ogony, a jest według mnie za mało przebojowy (nie chce napisać za mało dobry bo imo on gra od początku z hamulcem ręcznym) żeby zabierać miejsce Gaviemu czy Pedriemu. Jest jeszcze Kessi który się świetnie zapowiada, jest Pablo, jest Nico i Busi. Od biedy mamy jeszcze Roberto i nie wiadomo co z Pjanicem. Można na nim zarobic grube siano które by się przydało a do tego na horyzoncie jego premia. Co innego gdyby się szykował żeby zastąpić Busquetsa, ale jak pisało już wiele osób to nie jego pozycja. Imo nie stracimy nic na jego odejściu, ewentualnie trochę medialności bo jest bardzo lubiany wśród kibiców

0

@Janas11224 dobrze powiedziane.

0

@Janas11224 Nico nie zaprezentuje nic lepszego niż Frenkie, a nawet po sparingach widać, ze Busi nie dojeżdża i na pewno nie powinien grać dłużej niż 60 minut.
Chociażby z takiego powodu Frenkie powinien zostać.
Śmiem nawet postawić tezę, ze to właśnie Holender jest najlepiej wyprowadzającym piłkę zawodnikiem w klubie.

0

@Pablit no wyprowadzenie miał bardzo dobre w dzisiejszym meczu aż się zdziwiłem że tak ryzykuje grając na obronie, zrobił parę akcji ale imo miejsca dla niego nie ma chyba że będzie zarabiał adekwatnie do nowej hierarchii płac.

0

@Malibu kwestia czasu kiedy będzie obniżał wynagrodzenie. Nie ma co się dziwić, ze teraz nie xhce negocjować, kiedy jest wypychany z klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: