La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

5

Cytat z notatnika, z głównego artykułu:
"Oczywiste jest to – wbrew opinii najnowszych kibiców oponentów – że z przedsezonowych meczów nie można wyciągać daleko idących wniosków."

Niby to kibice Barcy mają kompleks Realu, ale zaznaczyć że to mała znaczącą porażka muszą, bo jak to tak ktoś może myśleć że Real jest gorszy xD
Nawet jak są na szczycie to w głębi duszy boją się powrotu na swoje miejsce :p

7

@Blantozaur serio ty jakiś kompleks tu widzisz???
Co by nie mówić o redakcji tamtej strony to napisali jedynie oczywista oczywistość.
To był ich pierwszy mecz w presezonie, nasz 3. Przypomnę tylko że w naszym pierwszym meczu ledwo wygraliśmy (1:0) z czwartoligowym zespołem.
Czy ktoś wyciągał po tym meczu "daleko idące wnioski"?
Rozumiem że chcesz im dopiec ale chłopie miej ku temu jakieś racjonalne podstawy chociaż.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?