La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

6

1

@SteuerFreiMoney ahh te mrozy, ahh te buty uwalone od błota i soli, ahh ten lód na ulicach, ahh ten brak węgla do grzania, ahh ta noc o 16:00.

konto usunięte

0

@Gwyn niewiem o czym mowisz,akutat mieszkam w wiosce turystycznej i tutaj jest zakaz uzywania soli,zamiast tego wysypuja takie male kamyczki.
Błoto??Niewiem gdzie Ty chodzisz,ze z blota buty masz uwalone.
Lepsze -30 niz +30 bo ubrac sie mozna zawsze,a rozbierac sie nie rozbierzesz.
Lod na ulicach??Piekna sprawa ;)

2

@SteuerFreiMoney nienawidze tego białego gowna

1

@SteuerFreiMoney Nigdy więcej zimy.

0

@SteuerFreiMoney daj spokój cały czas noc zimno slisko . Lepiej wskakiwac do zimnej wody żeby się ochłodzić niż ubierać jak Eskimos

1

@SteuerFreiMoney przeprowadź się na Syberię i po problemie

konto usunięte

0

@SelloutCrowd @Flyingbetoniarka niewiem co wy macie do zimy...
Kochana jest...
Jest czym oddychac,nie pocisz sie od samego siedzenia.
Wiecej mozna robic niz latem,bo hocior i nic sie nie chce.

konto usunięte

0

@qbuteq Alaska wystarczy,ale mize Ty sie przeprowadz do Afryki jak tak zimy nie lubisz?
@Mroziu no tak,ale zeby wskoczyc do wody to trzeba wytrwac najpierw w robocie przy 27stopniach na hali.
Wszystko pootwierane,a powietrza 0.
Nienawidze

1

@SteuerFreiMoney U Ciebie jeszcze taki plus zimy że sól nie żre Ci samochodu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?