La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

2

no i dziś Polacy zaczynają walkę w finałowym turnieju Ligi Narodów. Poza Słowenią chyba żaden rywal tak nam nie leży jak Iran. Mam wrażenie, że na te drużyny nasi nie wychodzą tak zmotywowani jak na Francję, USA czy Rosję. Oby dziś to się zmieniło bo siatkarsko jednak przewyższamy ich zdecydowanie. Szybciutkie 3-0, a w półfinale 3-1 z USA :D oby na przyjęciu duet Fornal-Semeniuk, na ten moment nasz najlepszy

0

@FCB24 ja mam odmienne zdanie Iran nie tyle. Nam nie leży co zawsze gramy swój najsłabszy mecz akurat z nimi, jakby brakowało skupienia. A ja liczę na parę zaksy śliwka Semeniuk bo automatyzmy mają wylrawcowane już od dawna

0

@Xxxbarca4ever Jest szansa, że Bednorz zagra w Skrze? Kiedyś coś o tym wspominałeś.

0

@Xxxbarca4ever ale Śliwka w LN totalnie bez formy. Brak skupienia to prawie to samo co brak 100% zmotywowania :D

0

@Barcanajlepszyteam daleka Azja raczej

0

@FCB24 statystyki mówią co innego, miał najwyższy procent skończonych ataków ze wszystkich naszych przyjmujących więc nie wiem gdzie tu brak formy widać zawsze był słabszy w ataku a tu tylko poprawić przyjęcie zostało co zawsze miał dobre

0

@Barcanajlepszyteam bardzo duża szansa bo liga chińska wcale może nie wystartować. BB nie bez powodu czeka tak długo z ogłoszeniem gdzie będzie grał jak nie zacznie sezonu w skrze od początku to na play off przyjdzie na 100%

1

@Xxxbarca4ever Jako kibic Skry, chciałbym wreszcie zobaczyć solidne wzmocnienie zespołu, a takim niewątpliwie byłby Bednorz. Ostatnie transfery Skry bardzo przeciętne. Może z wyjątkiem Lanzy, ale też różnie może z nim być.

0

@Barcanajlepszyteam trzon jest utrzymany. Również jestem kibicem skry. Najlepszy duet środkowych w plus lidze i pokuszę się o stwierdzenie jeden z lepszych na świecie jak zwykle zrobi co trzeba. Atan w formie też dużo za zespołowi, lomacz bez zarzutu rozgrywa szczególnie środkiem. Najgorzej to przyjęcie lanza jest, liczę bardzo na vasine bo to chłopak z ogromnym talentem no i najgorsza pozycja libero bo jeśli kerminen nie przyjdzie to marnie widzę przyjęcie w następnym sezonie

0

@Xxxbarca4ever U Bednorza z przyjęciem też różnie bywa. Środkowych Skra ma bardzo dobrych (zawsze miała ), ale w dzisiejszej siatkówce bez przyjęcia i bardzo dobrych skrzydłowych ciężko coś wygrać.

0

@Xxxbarca4ever grał najgorzej z całej trójki Sliwka-Fornal-Semeniuk i nikt mnie nie przekona, że było inaczej.

0

@FCB24 ja cie nie mam zamiaru przekonywać bo wystarczy spojrzeć w statystyki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?