La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1042 Culés

4

Mnie martwi jedno. Głęboko mam mecze towarzyskie z jakimiś plackami jak Inter czy Real. Rozumiem że kasa musi się zgadzać. Ale ten czas powinien być poświęcony na mocny fizyczny trening. Czeka nas trudny seozn z MŚ. Kiedy budować formę jak nie teraz ? A tu wygląda to na brak planu i organizacji . A zbyt późna realizacja takiego treningu będzie skutkowała tym , że podczas pierwszych spotkań zawodnicy będą biegali jakby mieli plecak kamieni.....

5

@PatrykBarca a skąd Ty wiesz co oni tam robią?

0

@PatrykBarca No i to jest dobre pytanie

konto usunięte

0

@PatrykBarca Patrząc na Real, który fizycznie jest dobrze przygotowany co roku przez Pintusa to będą mieli tylko 3 sparingi, a my zagramy w 6 razem z pucharem gampera

0

@Image Same sparingi fizycznie nie zbudują. Zawodnicy poczują piłkę , murawę i mogą sie "zgrać". Ale fizykębuduje się na treningach

0

@escarabajo No widze relację z treningów. Plus to ze dzis np odwołany. Brak Xaviego. I wyglada to jak zupełnie nie zaplanowane......totalny chaos organizacyjny.

0

@PatrykBarca poczekam na sezon z ocenami:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?