- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
1
Włókniarz prowadzi z Ostrowem 40:14 po 9 biegach xD
Oficjalnie Ostrów spada z Ekstraligi.
1
@michal26 No to pojezdzali ale tak to jest jak po awansie nie było już z kim rozmawiać aby wzmocnić zespół
1
@jaras121 ale Ostrów wcale nie ma tak tragicznego składu.
1
@michal26 Dupy nie urywa do tego frycowe beniaminka i widzimy jak to wygląda. Młodzi cały sezon pojechali słabiutko a mieli być wielkim plusem , starsi panowie dwaj raz jechał jeden raz drugi więc tak się nie da wygrać. Mam nadzieję że to się zaraz nie rozleci jak to w Ostrowie bywa a coś ktoś że Garcarki złe bo niby forsa bez faktur wypływała ale czy to prawda kto to wie.
0
@michal26 na tle Ekstraligi ma
0
@mekston no nie wiem. Chris Holder, Walasek czy Berntzon to nie są słabi zawodnicy. Wręcz przeciwnie
1
@michal26 Holder juz jest kawal czasu za swoim prime. Walasek czy Berntzon to bylaby max druga linia w innych ekipach Ekstraligi.
Na tle Ekstraligi to jednak bardzo slaby skład.
Skoro Sparta ktora ma w skladzie Woffindena, Janowskiego jako liderow a do tego Bewley czy Czugunow jest 6 to gdzie Ostrow do tego.