La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

3

Jeśli Lapcio kupi Bernardzika poniżej 80 i sprzeda Franka za powyżej 75 to pomnik z miejsca się należy i dla Pana Alemanego też.

7

@Encore A zarejestruje go chociaż? xD

1

@takisobiektos Tego nie wiem ale coś wymyśli

2

@Encore pomnik to postawić City które kupiło Ferrana i Silve za 30.

1

@tbas Wymiana 1za1 to będzie cudo bo Frankowi dużo brakuje do magika z Portugali

3

@Encore Portugalski Messi ;)

0

@Encore No pewnie masz rację, ale zobaczymy co pokaże magik w Hiszpanii to zawsze jest ten problem.

1

@Pawel13sz Troszkę tak Pawle aczkolwiek Leo to wiadomo Terminator

0

@Encore o tym się przekonasz jak Silva przyjdzie. Wielu tu magików było. Tzn miało być

0

@Gall Frenkie nie pokazał nic. Więc ryzyko jest 0. Do tego ma mniej zarabiać...

0

@PatrykBarca Jak to ryzyko jest zerowe, w ciężkich czasach ładujemy w jeden transfer 80 baniek, za taką kwotę można wzmocnić dwie pozycje w obronie.

0

@Gall No zerowe bo wychodzimy na tej transakcji na 0. Sprzedaż De Jonga i kupno Bernardo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?