La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1350 Culés

2

Atak będzie wyglądał fajnie, ale obrona dalej w lesie. Boki obrony istniejące tylko w ofensywie (i to po stronie Alby), a do pary z Araujo chcą następną tykającego bombą, której główną zaletą wcale nie jest gra w obronie, ale wyprowadzanie piłki. I do tego Ter Stegen w bramce.

0

@Uukasz_93 Środek jest ok. Z bokami gorzej ale na ten sezon powinny wystarczyć.

0

@Kgorecki2500 czy ja wiem czy ok. Zostajemy z Pique, który raczej więcej niż 15 meczy w sezonie już nie jest w stanie zagrać; Garcia melodia przyszłości i to nie pewna, Christensen nie wiadoma (w Chelsea miał zarówno super mecze jak i "lengletowskie") i jedynie Araujo dzik

0

@Kgorecki2500 co Dest, Roberto, Alba powinno wystarczyć?

1

@Kgorecki2500 Środek środkiem, ale boki obrony muszą wzmocnić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?