La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

0

Wybiera się ktoś może na Fest Festival? Wiecie może jak to jest ze szczepieniem? Na stronie Eventin w regulaminie jest napisane ze warunkiem uczestnictwa jest certyfikat, a na oficjalnej stronie nic nie ma o tym, jedynie ze nie ma już obostrzeń oprócz placówek medycznych. Chciałem kupować właśnie bilety na weekend ale aż się nie upewnię to nie będę wydawał tyle kasy, a nie planuje się szczepić 3 raz. Myśle ze Eventin nie zmieniło po prostu regulaminu sprzed roku, aczkolwiek chciałbym być pewny. Swoją drogą taki zapis w regulaminie byłby aktualnie absurdalny.

0

@Janas11224 w zeszłym roku nie było żadnego problemu z certyfikatami. Można było wejść na własną odpowiedzialność albo mieć na kartce długopisem napisane oświadczenie jakieś. Mi nawet nie sprawdzali ludzie masowo wchodzili jak leci. Mają tak w regulaminie napisane, żeby nikt się nie czepiał i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?