La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

1

Obawiam sie, ze Lewy ostatecznie wyląduje w Chelsea. My nie wyłożymy ponad 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem.
Robert chce odejść ale raczej do PSG nie pójdzie wiec zostanie mu Chelsea jesli chce grać w LM i mieć jako taki prestiż.

konto usunięte

0

@SinMistico Wyłożymy

3

@SinMistico Jezeli Bayern go puści to przyjdzie do nas i tyle. Kwestia zgody na odejście. Robert nie bierze pod uwagę żadnej Chelsea czy PSG, a kasa nie jest problemem tylko po prostu zgoda szwaba.

konto usunięte

0

@SinMistico Jak wyłożyli 40 to myślisz że nie dorzucą 10 mln? xD

1

@Emhyr A potem jak wyłożyli 50 to nie wyłożą jeszcze 10? A na koniec dali? 60 to co to jest dołożyć do 70? 40 za 34 latka z rocznym kontraktem to i tak kosmiczna oferta, takie pieniądze za piłkarza w tym wieku płacili tylko za Ronaldo.

konto usunięte

0

@Uukasz_93 No dlatego nie wyłożyli od razu 50 tylko powoli idą w górę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?