La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

konto usunięte

9

Po co nam Lewandowski bez mocnych skrzydłowych. Jeżeli mamy stworzyć drużynę konkurencyjną w Europie to musimy mieć ludzi robiących różnice w grze ofensywnej. Powiedzmy że zostanie u nas Dembele to razem z Ansu mamy dwóch świetnych skrzydłowych. Ale Panowie Ansu jest cały czas wielką niewiadomą i nikt nie da gwarancji ze cały sezon będzie zdrowy. Bardzo podobnie możemy napisać o Dembele. Ok, zagrał fajne 3 miesiące ale ryjek go zewryfikował bo się boi jego stanu zdrowia.
Pamiętajmy że świat zna problemy Barcelony i doskonale wie że Barca by zrobić krok naprzód musi mieć nowych piłkarzy. Przez to ceny dla nas beda wyższe niż dla innych klubów. Zobaczcie że nikt nie jest tak zdesperowany by brać za wielki hajs 34 latka. Barcelona jest w trudnej sytuacji ale bez sukcesów piłkarzy klub będzie miał jeszcze większe problemy. Wszyscy o tym wiedzą co powoduje decyzje trudne do zrozumienia dla kibiców.

0

@Janiama "Pamiętajmy że świat zna problemy Barcelony" zwłaszcza te finansowe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?