La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

0

Czemu w ogóle jest 12 meczów a nie 15 w Lidze Narodów?

0

@michal26 Włodarze FIVB wymyślili sobie format turniejowy i pod otoczką dbania o zdrowie zawodników łaskawie zmienili że zamiast 5 meczów podczas jednego turnieju będą grane 4. Zostało więc zmienione z 15 na 12 meczy do rozegrania. Ja tęsknie za dawnym formatem LŚ, gdzie 4 drużyny w grupie co weekend grały 2 mecze pomiędzy gospodarz-gość. Całość fazy grupowej trwała 6 tygodni, czyli tyle ile teraz. Jednocześne z racji że gra gospodarz to zawsze na trybunach było pełno kibiców, a teraz 4/5 meczów świeci pustkami, bo nawet w Polsce kto pójdzie np.na mecz Włochy-Iran o 14 w czwartek. Grają 2 fajne drużyny, ale ludzie w robocie + nie gra Polska, więc na hali max 1k osób. Wszystkie zmiany tak naprawdę mają promować kobiecą siatkówkę, by mecze męskie i damskie się nie pokrywały terminem(tak jak było w LŚ), a rezultatem jest dziwny format + większośc meczów bez kibiców i atmosfery.

0

@priest9999 no jest dramat. Nikt tego nie rozumie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?