La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

1

No dzisiaj w siatkę z Iranem ciężary i to w sumie od samego początku spotkania, tie-break to szkoda gadać, świetni dzisiaj Irańczycy byli w obronie, a u nas mam wrażenie, że gra momentami strasznie chaotyczna była, no i zwłaszcza nasza zagrywka też szału nie robiła.

0

@Worny zawsze z nimi ciezko, tak jak barca z chelsea xd

0

@Worny najlepsze jest to że Iran zagrał bardzo dobrze a i tak wygrał z nami tylko 3-2 gdzie normalnie powinniśmy przeje*** do zera. To tylko pokazuje że nasza reprezentacja ma gigantyczny potencjał i zasłużenie jesteśmy nr 1. Mimo bardzo słabego meczu i tak wygraliśmy dwa sety. To duży plus

0

@VegetaPolska Ten mecz to też dobry sprawdzian dla tych co dopiero zapoznają się lepiej z reprezentacją Grbicia, zawsze to dodatkowy materiał do analizy jak sobie trener będzie wybierał zawodników, bo podejrzewam, że przy kilku nazwiskach ma jeszcze wątpliwości :D

0

@Worny no mam nadzieje ze dojdzie do jak najlepszych wniosków. Śliwka max zmiennik i bednorz to samo

1

@VegetaPolska Zwłaszcza Bednorz dzisiaj na zagrywce to zdecydowanie sobie nie pomógł, jak tylko szedł to można było obstawiać że w siatkę trafi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?