La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

konto usunięte

3

Skoro Liga Mistrzów jest wyznacznikiem jakości piłkarzy, to pomyślcie tylko jak słaba musi być Bundesliga. Świętej pamięci Gerd Muller, w LM strzelił raptem 34 bramki, a w Bundeslidze potrafił przez cały sezon strzelić aż 40.

2

@leviOsa Dlatego pisałem że Liga Mistrzów nie jest wyznacznikiem, tutaj macie mój wcześniejszy wpis.

"Kluivert top napadzior i też mało bramek w LM, Roy Maakay to samo, Wayne Rooney to samo, Samuel Etoo to samo, Fernando Morientes to samo, Gerd Muller to samo top napadzior a w LM tylko 34 bramki, Liga Mistrzów to żaden wyznacznik i Zapamiętajcie to w końcu."


A z twoim wpisem oczywiście się zgadzam ;))

konto usunięte

0

@leviOsa Jak można porównywać piłkę sprzed 40 lat do teraźniejszej ?

Jeśli Liga Mistrzów jest wyznacznikiem jakości klubów to pomyślcie jak słabe musi być City, skoro nie wygrali nigdy Ligi Mistrzów, a beniaminek Nottingham wygrał 2 razy. I to pod rząd.
A Widzew jaki dobry ? Gniecie Lecha, który ma taki budżet.

0

@leviOsa @Lionel_Messi10 No Mbappe ma więcej od Eto'o czy Suareza więc coś w tym jest.

Z drugiej strony więcej niż 50 w LM strzelali tylko super zawodnicy. Jak to w sportach drużynowych wyznacznikiem jest twoja drużyna i jej siła względem konkurentów.

2

@Gall Jak Luisito to nie był top napastnik to ja już nie wiem co Wy bierzecie xD

Edit. Tych co wymieniłem wyżej to też top napastnicy, Liga Mistrzów to nie jest wyznacznik, krotko zwięźle i na temat.

0

@Lionel_Messi10 A czy ja napisałem że nie jest? Uwielbiam takie przeinaczanie słów. To raz
Napisałem że ponad 50 strzelali tylko super zawodnicy i nie ma wśród nich jakiś farbowanych lisów, nikt nie strzelił tyle mając farta.

A odnośnie Suareza to jego rekordy nie strzeleckie w LM chwały mu raczej nie przynoszą a wręcz przeciwnie.
Masz jakieś dowody że coś biorę? To dwa, bo to niemiłe insynuacje bo ktoś się z tobą nie zgadza.

No to tylko twoja opinia, z którą ktoś się może zgadzać lub nie, krótko zwięźle i na temat.
Ja zgadzam się tylko połowicznie.

Tak z ciekawości się zapytam a złote gały to wyznacznik?

2

@Gall Dla mnie tak, widze ze teraz bijesz do Leo, więc Ci odpowiem, Leo ma też 6zlotych butów, najwięcej w historii futbolu także, tak Złote Piłki czy Złote Buty są wyznacznikiem dla mnie :)

A tak Ci jeszcze powiem co Ty ciągniesz ten temat LM jak już dawno Cie zaoralem w nim, Suarez rozwalił 3 ligi w tym dwie najlepsze w piłce nożnej, także Luis Suarez w Prime to najlepsza 9tka w historii futbolu.

0

@Lionel_Messi10 Nie nie biję do leo, wręcz przeciwnie biję do ciebie panie hipokryto bo widzisz gole które zawdzięczasz swojej klasie i klasie drużyny nie są dla ciebie wyznacznikiem a trofeum które KTOŚ ci daje na podstawie subiektywnych odczuć jest tym wyznacznikiem boki zrywać, cytując klasyka krótko zwięźle i na temat.

Zaorałeś no to fajnie a ja uważam że nie więc kto ma rację, znów twoja opinia a nie fakt, przypomnę tylko że twoja opinia to nie jest fakt, wiem że bolesne ale prawdziwe.

Luis Suarez jest wybitnym napastnikiem który tak jak piszesz rozwalił 3 ligi ale w LM zwłaszcza na wyjazdach kopał się po czole i to nie moje widzimisię bo Urus wyłapał tu na stronie kilka niepochlebnych artykułów o tym.

No znów twoja opinia, MvB R9 z Barcelony(skoro robisz podpórkę PRIME ;), Henry itd spokojnie mogą rywalizować o to miano, no i odnośnie bicia do Leo 10 ma więcej goli niż najlepsza 9 w historii futbolu a jest jeszcze pewien Portugalczyk, Polak i paru innych których kibice innych drużyn określają jak ty Urusa najlepszym.

2

@Gall A Ty wogole wiesz co to znaczy klasyczna 9tka? Ronaldo to nie jest i nie był klasyczna 9tka tylko lewo skrzydłowy, Leo to pomocnik geniuszu, a Lewy to Suarezowi w Prime mogl buty nosić tyle w temacie i zamykam temat bo nie chce mi się już odpisywać.

0

@Lionel_Messi10 " Leo 10 ma więcej goli niż najlepsza 9 w historii futbolu a jest jeszcze pewien Portugalczyk" a ty umiesz czytać geniuszu? Co wynika z tego zdania bo na pewno nie że Messi i CR są 9.
Nie odpisuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem a zdania których nie rozumiesz przeinaczasz pod swoje narracje.

No i wzorcowo upatrzyłeś sobie jedno zdanie które wytykasz i strzelasz focha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?